Podle kalendáře druhý letní den, týden do konce školního roku, známky jsou dávno rozhodnuté a žáci i studenti už nedočkavě vyhlížejí sladké dvouměsíční volno… Ideální chvíle prodloužit dětem víkend o půl dne a vyrazit do Krakonošova království už v pátek odpoledne po vyučování. Právě v pátek 22. června od 16:00 do 19:00 připravuje celorepublikový projekt Cyklokroužky zábavné odpoledne pro děti s kolem, ale klidně i bez něho. Vítané jsou děti z Vrchlabí, jeho okolí i děti, které se v sobotu zúčastní dětských závodů série ČT 😀 Junior Trophy. Pokud přijedete s kolem, nezapomeňte nasadit na hlavu helmu.

V dějišti sobotního šestého podniku seriálu Kolo pro život, Vrchlabí – Špindl Tour ŠKODA AUTO (23. 6. 2018), na travnaté ploše letiště Vrchlabí – Lánov, je připravený program plný pohybu pro předškoláky a mladší i starší žáky. Zájemci si vyzkouší nejrůznější sportovní disciplíny, otestují svoji fyzickou kondici, absolvují společnou, pečlivě propracovanou rozcvičku pod vedením zkušených a kamarádských asistentů, navíc mají šanci otestovat si jízdu na dětských kolech a dozvědět se něco víc o bezpečné jízdě na kole.

V areálu bude pro návštěvníky přichystané občerstvení, k tanci a poslechu zahraje živá hudba! Veškeré sportovní aktivity jsou pro děti zdarma. Pro každého malého účastníka akce je navíc připravený malý dárek.
Kdo má chuť prohánět se s horským sluncem a větrem ve vlasech, má ideální příležitost!

Těší se na vás Cyklokroužky, z. s.